logo    PRODEJ, SERVIS, KALIBRACE     

O NÁS
Elektronické váhy AXIS- Váhy, které si Vás váží!

Naše firma funguje na českém trhu jako dovozce, výhradní obchodní zastoupení a zhotovitel záručního a pozáručního servisu vah //AXIS již od roku 1993.

Elektronické váhy //AXIS se vyznačují vysokou přesností, kvalitou zpracování, jednoduchou obsluhou a především spolehlivostí a příznivou cenou pro koncového uživatele. Na váhy //AXIS je zajištěn 100% záruční i pozáruční servis. V České republice se prodávají naší firmou již od roku 1993 a splňují veškerá nařízení a požadavky Českého metrologického institutu. Váhy je možno dodat již včetně prvotního ověření (ES ověření). Zvláštní požadavky týkající se vybavenosti a použití vah je možno řešit individuelně na telefonu +420604467733 nebo elektronicky: rehak@vahy-axis.cz. V případě, že potřebujete poradit s využitím funkcí či se základním i odborným servisem vah //AXIS, neváhejte nás kontaktovat na telefonu: +420604467733.

Všechny námi prodané váhy jsou zaneseny do naší databáze cejchování a my Vás automaticky upozorníme na potřebu následného ověření (cejchování) a po dohodě ho i provedeme dle cen v sekci "Cejchování,Kontrola". Do naší databáze cejchování můžeme zdarma i zahrnout již Vámi zakoupené váhy od kteréhokoli výrobce a další postup je stejný, včas Vás upozorníme a nabídneme naše služby!!!